| AndyDanger a întrebat:

Salut tpu.Am fost cu o fata la prima intalnire la un film si a fost super si ne-am simtit bine.Acum am invitat-o la o a doua intalnire la o ciocolata calda intr-o cofetarie.Am doua intrebari:

1.Ar trebui sa stau fata in fata cu ea sau langa ea? Mi-ar fi mai confortabil sa stau langa ea, dar vreau sa stiu daca e ok.

2.Am doar o cofetarie prin zona in care stam si e destul de ocupata seara. Daca nu gasesc masa acolo, ce modalitati mi-ati putea recomanda ca sa nu fie,, ciudat".

Multumesc anticipat si

Răspuns Câştigător
| Sensity a răspuns:

1. E ok sa stai in ambele moduri, dar important e sa te simti tu confortabil. Daca stati fata in fata va va fi usor sa aveti contact vizual, insa daca stai langa ea fata se va simti protejata.
2. Puteti sa va plimbati prin parc sau pur si simplu pe strada. E romantic sa va plimbati amandoi si sa admirati luminile de Craciun.

1 răspuns:
| iamvampire123 a răspuns:

Ati putea sa ieșiti intr-un parc si sa stati pe o banca...ar putea fi mai romantic ca atunci cand ii e frig tu sa o cuprinzi si sa o incalzesti..vei avea mai multe motive sa o tii de mina...