| Celceintreaba35345 a întrebat:

Sunt din Timisoara si peste 5 luni fac 18 ani. Intrebarile sunt : trebuie sa fac neaparat majoratul? Daca merg la colegii mei la majorat trebuie sa fac si eu ca sa vina si ei la mine? Cam cat costa sa iti faci majoratul(30-35 de invitati)?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Nici eu nu am de gand sa-l fac. Pentru ca nu am cu cine rolling on the floor Si chiar daca as avea, tot nu l-as face. happy De ce sa fac un lucru care nu-mi place doar pentru ca o face toata lumea? straight face
Man, treaba e simpla. Nu vrei, nu-l faci... Cine te obliga?

| Celceintreaba35345 explică (pentru Nemessys):

Si daca merg la majoratele colegilor trebuie sa fac majorat sa ii invit pe ei, nu?

| Nemessys a răspuns (pentru Celceintreaba35345):

Frate, nu esti obligat. Aici nu este schimb pe schimb. Tu te duci la ei, dar nu depui nicaieri un juramant ca o sa-i inviti si pe ei. happy Nu cred ca-ti zice unul : ba... eu te invit la majoratul meu doar daca ma inviti si tu la al tau.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trebuie sa fac neaparat majoratul?
nu, dar o data in viata faci 18 ani, ar fi pacat
Daca merg la colegii mei la majorat trebuie sa fac si eu ca sa vina si ei la mine?
logic ca da
Cam cat costa sa iti faci majoratul(30-35 de invitati)?
https://www.tpu.ro/adolescenti/cam-cat-costa-un-majorat-modest/