| Panda10213 a întrebat:

Sunt Roxxi, am 14 ani si am 43kg. Multă lume îmi spune ca arat bine dar eu nu mă simt ASA. Mă simt slaba...am incercat sa mă ingras dar nu a mers. Deci m-am gândit ca dacă as face exercitii mi s-ar mari masa muscular si as părea mai grasa(as părea) dar acum îmi este frica sa nu slabeac mai rău daa fac sport si sa devin un bat cu norma întreaga. Ajutati-mă va rog si nu va plictisiti sa cititi pana la sfârşit. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu-ti face probleme,poti face sport. Daca asa este constitutia ta las-o asa si bucura-te ca nu trebuie sa dai jos,, colacei,, de pe burtica. Eventual consuma mai multe fructe, legume si cateva lingurite de miere zilnic, impreuna cu o ceasca de lapte cald.

| Alex96CM a răspuns:

Este bine la varsta ta, inca ai oasele usoare, conteaza si inaltimea. Varul meu are 15 ani 1.60-1.65 si 45kg... eu am 17ani 1.83 si 86kg straight face

| Alle8D a răspuns:

Si eu am 14 -.- si am 44 de kg. esti perfecta asa cum esti happy. asta e greutatea care trebuie s-o ai. big grin. Acum depinde si ce inaltime ai :3.