| ge0rgianna a întrebat:

cine imi supune si mie cum sa NU mai mananc mult? eu, de obicei cam la 2 ore simt nevoia sa rontai ceva! nu sunt grasa...arat chiar foarte bine dar ma tem ca in viitor o sa ma ingras dintr o data si o sa devin un butoi! mersi happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In loc sa rontai ceva, bei o cana cu apa fiarta si racita, n-o sa-ti mai arda sa rontai, vezi sa nu fie o gastrita, daca esti in crestere, atunci rontzaiala este normala.