| Elena_Daniela_1997 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa va intreb si eu ceva.Eu am trecut a 9a,si am intrat la profil economic,dar mie nu imi place si as vrea sa ma mut la alt liceu, de filologie asta pana incepe scoala.Ce trebuie sa fac? Trebuie sa dau diferente? Va rog lamuriti-ma.

1 răspuns:
| Patricia96 a răspuns:

E un profil super bun economiicul! eu sunt la el si e super ok...
Te poti transfera in clasa a 10/a.dar iti garantez ca nu o sa poti
o sa te inveti cu profii, colegii si va fi foarte greuu! asa am vrut si eu dar nu pot..bafta