| anonim_4396 a întrebat:

Hei, uneori ma simt rau si nu stiu de ce... ma simt agitata, singura(chiar daca nu sunt), am o stare de frica si nu mi explic. Starea tine cateva ore. Ce-o fi?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai stari scimbatoare dese? cand apare senzatia de frica?

| Adi1994Adi a răspuns (pentru RAY):

Am mereu. Ba sunt bine, ba rau. Senzatia apare noaptea

| RAY a răspuns (pentru Adi1994Adi):

Ti frica de fantome?

| Adi1994Adi a răspuns (pentru RAY):

Nu. Serios, n am 15 ani.

| RAY a răspuns (pentru Adi1994Adi):

De ce anume ti frica? ce siptome ai?

| Adi1994Adi a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu nici eu, pur si simplu mi-e frica. Parca as avea atac de panica.

| RAY a răspuns (pentru Adi1994Adi):

Spamofilie, simti ca isi bate inima puternic? te doare in piept?

| Adi1994Adi a răspuns (pentru RAY):

Da, simt insa nu ma doare nimic

| RAY a răspuns (pentru Adi1994Adi):

De fel esti fricoasa?

| Adi1994Adi a răspuns (pentru RAY):

Nu, sunt la fel ca ceilalti. Cred ca toti avem temerile noastre. In ultimul timp insa dorm putin si mananc la fel de putin.

| RAY a răspuns (pentru Adi1994Adi):

Asta e, noapte buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Panica(cred)
Mi se intampla cateodata de nu mai stiu de mine big grin

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Exista o gramada de lucruri care pot avea aceste simptome. Unele grave, altele mai putin. Poti face un ''atac de panica''. Am avut si eu, nu dureaza mult aceste senzatii dar este destul de periculos daca nu e tratat. Incearca sa consulti un medic spacialist, pentru a nu fi ceva grav de care tu nu stii :_ Succes!

| madalinamadu a răspuns:

Toţi avem astfel de momente. Eu când mai am astfel de stări caut o comedie bună sau mă apuc să citesc o carte.

| Adi1994Adi a răspuns:

Care? La care esti? Mi ar placea sa te vizitez.