| horansgang a întrebat:

Hei. voi chiar credeti mitul acela care spune ca atunci cand sughiti, te vorbeste cineva? si cand te gandesti la aceea persoana care te vorbeste, nu mai sughiti.
mie mi se intampla cam des in ultima perioada si mi s-a parut ciudat. voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Bufferia a răspuns:

Daca tu crezi, e adevarat, daca nunu e adevarat. Simplu, atata timp cat nu crezi nimic, nu inseamna nimic.Si mai simplu, as putea sa incerc sa-ti explic de ce dar ar insemna sa vorbesc despre legea atractiei unviversale si despre rezolutia gandurilor umane si nuc cred ca ai intelege prea multe(u e in nume de rau dar aproape nimeni nu a auzit de cele doua concepte)

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,ma gandesc la toate care ma injura cand sughitesc

| Drimmero a răspuns:

Miturile astea sunt ''babesti'' ca sa zic asa, nu au nicio treaba. Sughiti ca ti-a fost frig, atata tot.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Eu nu cred in niciun mit.
De cate ori nu mi-a trecut pisica neagra a vecinului prin fata si nu mi s-a intamplat nimic?

Este doar o coincidenta. Un barbat din nu stiu ce tara a avut o problema cu sughitul timp de mai multi ani intrucat mancase ceva foarte iute. *am citit asta intr-un articol mai demult*

Incearca sa nu mananci pe nerasuflate.
Daca sughiti atunci bea apa sau incearca sa-ti tii respiratia cateva secunde.

Succes!

| aXy99 a răspuns:

Nu. O fi pura intamplare sau efectul placebo.

| Divy a răspuns:

Să şti că mie chiar mi s-a întâmplat ceva de genul şi în ciuda scepticismului, am aflat că vorbea cineva de mine >_< am părere că unele lucruri sunt dubioase rău

| ishallhelpyou a răspuns:

Nope, pura coincidenta big grin

| PisiPau a răspuns:

As spune ca daca crezi in acel mit, e si adevarat.De exemplu, eu nu cred in el.