| Oanaa_7955 a întrebat:

Heii:*... Ajuntati'ma sh pe mine. vreau sa ma despart si eu d un prieten.sh mi-e rusine sa'i zicksad... c pot sa fac ca sa nu imi mai fie rusine.sh cum sa'i zic ca nu mai vreau sa fiu cu ell:-s.

Răspuns Câştigător
| smile1 a răspuns:

Pai este destul de simplu. daca nu ai curaj fata in fata il suni si ii zici ca iti pare rau, dar lucrurile nu mai merg la fel de bine intre voi ca la inceput. ii zici ca iti pare foarte rau darpreferi mai mult sa fii prietena lui decat iubita lui. ii zici ca preferi sa fiti amici.iti ceri scuze gen :" scuza-ma, nu vreau sa te ranesc dar intelegema. asa este mai bine pentru amandoi" si cam asta este tot. dar ai grija pe ce tonalitate spui.ca sa nu il ranesti. bafta :*. sper ca ti am fost de folos. funda?big grin

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Trimite-i un mesaj pe telefon:
''Nu mai vreau sa ies cu tine, iti dau papuci, ok?''(ceva de genu.)

Sper ca te-am ajutat si sper ca vei gasi un mesaj potrivit ca sa-i il trimiti. Sigur o sa inteleaga.Xx

| crytical a răspuns:

Te cmb cu altu si asa nu va mai fi nevoie sa-i zici u nimic... sau vb cu alti baieti, nu-l mai bagi in seama si totu vine de la sine sau pui pe cineva sa-i spuna happy

| MeUFO a răspuns:

Bună! Eu i-aş spune, la prima întâlnire pe care aş avea-o cu el, că m-am gândit bine şi nu sunt destul de pregătită pentru relaţia cu un baiat. Că vreau o vreme să fiu singură şi să mă gândesc mai bine la această relaţie. Cu timpul o să înţeleagă că nu mai vrei să fii cu el, mai ales dacă, după o veme, ai să apari cu alt băiat. Succes!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ Citeşte ce am scris azi, e important!