| Кристина21 a întrebat:

Heii alll! De craciun am primit un telefon >noubig grin< Si azi m`am gandit sa imi bag netu`...am activat toate cele si cand sa dau conect ...Surpriseeeeee EROARE DE COMUNICAREEEcrying
P.S.Am cosmotee...
A mai patit cineva asa ceva? Daca da cum ati rezolvat?blushing

5 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu telefonul meu primit de craciun si tot cosmote am sad

| dannys a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu telefonul meu primit de craciun si tot cosmote am sad.

| Кристина21 explică (pentru dannys):

Jur! Mi se pare o prostiex( Dca stiam imi activam alta extroptiune nu stiu.oh go on

| dannys a răspuns (pentru Кристина21):

Daca rezolvi problema sa-mi dai un semn si mie si sa-mi spui cum ai rezolvat-o.

| Brittanie a răspuns:

Buna.Poti contacta Servicii Clienti si sa le spui problema.Bafta! happy