| Idk007 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi happy
Ieri am fost prin oras si am ajuns pe la patinoar.Era acolo un tip super dragut si tot ne cam trageam priviri unul altuia si daca stateam eu putin pe margine imediat se punea si el la cativa metrii distanta si se dadea smecher prin fata mea cu patinele laughing ma rog,era chiar simpatic.Dar n-a avut curaj sa ma bage in seama sau ceva gen.Si am plecat fara sa stiu macar cum il cheama I don't want to see ma duc sambata iar la patinoar,dar nu cred ca o sa il mai gasesc. Ce ma facccc?:o

Funda, desigur

1 răspuns:
| Twilightthevampires a răspuns:

Nu stiu cum formulezi tu acolo intrebarea "ce ma fac". Se poate intelege asa :
1. Ce ma fac daca nu vine?
2. Ce ma fac daca va veni(ce as putea face sa ne cunoastem)
e... la prima intrebare nu stiu ce ai putea face dar la a doua, in calitate de baiat, iti sugerez sa te bagi in seama sa il intrebi cate ceva,cati ani are,ce scoala face,ce hobyuri are, sa nu il intrebi de prietena si din alea, un numar de telefon un facebook ceva acolo, si sa nu fi prea insistenta, si cu timpul daca nu o va face el, ceea ce nu cred eu ca nu va face, ai putea sa ii faci o propunere : un suc, o intalnire, si restul ar trebui sa vina de la sine happy! succes!