| Sandra2000de a întrebat:

Heii am o problema foarte mare. Am 16 ani. Acum 3 luni am fost impreuna cu un baiat. Am stat impreuna 2 luni apoi ne-am despartit. Nu am stat destul timp impreuna si. pentru asta au inceput sa Ii treaca sentimentele pentru mine. de 3 luni tot la el na gandesc dar el a zis ca nu mai vrea sa ne impacam pentru ca nu mai are sentimente pentru mine.
Cand eram afara a incercat sa ma sarute si sa puna mana pe mine. Ce sa fac? E incapatanat.si.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din ce scrii, mai ales pe ultimele doua randuri, cred ca nu a vrut o relatie serioasa.Te-a vrut doar la pat.

| Denisadraguta a răspuns:

Nu-ti mai calca pe demnitate, lasa-l si treci peste. Esti inca micuta, nu mai ramane blocata in trecut si incearca sa cunosti alti baieti.