| cleo123 a întrebat:

Heii! happy As dori sa 'candidez' pentru un job la o agentie de modele dar acolo imi cere CV-ul meu si nu prea stiu ce contine un CV, adica cu ce sa-l completez. Va rog sa ma ajutati dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| what18 a răspuns:

Hei! Uite ai putea compleata cu job-urile tale inainte de acesta cu experienta in domeniu (daca ai) si merge chiar sa pui niste poze cu tine chiar daca sunt neprofesionale mai fashion si ai putea pune si diplome daca ai incat sa fi deosebita.PS:nu ma refer la diplome de la liceu sau altceva (Legat de moda) Suces sper ca te-am ajutat. Funda?

| what18 a răspuns (pentru what18):

Poti merge la un studio sa iti faci niste poze happy

1 răspuns: