| Insurgent a întrebat:

Heii buna am si eu o problema, pooi am bagat un cd cu un joc in laptop iar apoi laptopul s-a stins(pentru c nu mai avea baterie) l'am bagat la incarcat iar cand l-am aprins mi-a aparut o chestiede la joc, desi nu ar fi trebuit deoarece jocul nu merge fara cd iar cd-ul nu era asa iar cand am vrut sa dau close pe chestia aia s-a blocat, iar acum e tot blocat, ce sa fac?
funda

1 răspuns:
| pytzy a răspuns:

Aceeasi problema pe site ul asta ...se explica http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=28996