| anonim_4396 a întrebat:

Heii, dau funda.
Am o curiozitate.
De ce profilul militar are profil mate info daca la politie nu iti trebuie mate si iti e recomandat sa urmezi un profil uman?
Stiu ca militarul are matematica M5, dar totusi...e mate info

Răspuns Câştigător
| DuckDodgers0 a răspuns:

Nu am auzit, dar probabil cei care merg la liceul militar, continua ori cu acdemia militara( unde nu mai fau admitere fin cate stiu) ori cu academia de politie, sa iasa cu grad mare, academia fiind diferita de scoala aia de doi ani de la Campina

3 răspunsuri:
| DuckDodgers0 a răspuns:

Militarii si politistii sunt doua lucruri diferite care se ocupa cu chestii diferite

| Mihaela2729 a răspuns (pentru DuckDodgers0):

Pai si atunci dc astia care vor sa se faca politisti merg la liceu militar?

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru Mihaela2729):

Nu am auzit, dar probabil cei care merg la liceul militar, continua ori cu acdemia militara( unde nu mai fau admitere fin cate stiu) ori cu academia de politie, sa iasa cu grad mare, academia fiind diferita de scoala aia de doi ani de la Campina

| Sjajajajdu a răspuns:

Pentru ca la militar iti trebuie mate, fizica, romana, engleza
Si la politie de romana, engleza si istorie