| capsunicav29 a întrebat:

Heii
De unde pot sa iau bluza/hanorac Carla's Dreams? Si cat costa?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca vrei parerea mea: este oribil! Nici sa ma plateasca nu as imbraca asa ceva!

Le gasesti de cumparat aici:
http://globalrecords.com/shop/hanorac-copii-carlas-dreams

https://lajumate.ro/hanorac-carlas-dreams-3518554.html

| capsunicav29 explică (pentru Violleta2022):

Mersi mie îmi plac genul de hanorace.

| AnonimaFaraSens a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar cine esti tu? Iulia albu?
Nimeni nu vrea parerea ta.
Sunteti prea gelosi/geloase pe baietii estia care nu se arata.
E treaba lor.
Nu vor sa fie paparazzi in viata lor.ok?!

| Violleta2022 a răspuns (pentru AnonimaFaraSens):

Rapuns incorect, AnonimaFaraCreier!

| ACTH a răspuns (pentru Violleta2022):

Esti cam frustrata, Ana laughing.
Pariez ca te imbraci din Auchan la 25 lei din cap pana-n picioare.
Auzi la ea, cat tupeu are. Esti plina de invidie pe ei.

| Violleta2022 a răspuns (pentru ACTH):

Ai pierdut pariul baitel!

| ACTH a răspuns (pentru Violleta2022):

Bine, draga mea.
Muncesti prin Adunatii-Copaceni, la vreo benzinarie uitata de Dumnezeu, pe 1500 lei pe luna.
O zi buna, frumusete.

| Violleta2022 a răspuns (pentru ACTH):

Nu baitel, chiar muncesc in Sydney, unde traiesc de foarte multi ani.

| ACTH a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu ma intereseaza absolut deloc, draga mea somera.
Ia-ti o meserie, fa-ti un barbat, esti non-stop pe site. Exact ca ultima frustrata. In 3 ani ai atins 40k raspunsuri. Get a life.
Sau esti vreo batrana ramolita?

| Violleta2022 a răspuns (pentru ACTH):

Pacat ca nu te doare prostia care-ti iese pe gura!
Tu ce esti somer, sau din ala fara venituri, care linge gardurile si coldurile de la bloc?
Ah, stiu! Esti un prost care sta singur acasa de Valentine Day si-si boceste in palme. Explicabil acum, de unde atata frustrare...