| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Heii eu cu prietenul meu am inceput sa ne certam din ce in ce mai des.din motive foarte proaste :/

Daca sunt eu indiferenta ma intreaba de ce sunt asa..si eu termin cu indiferenta insa dupa incepe el happy..nu mai stiu ce sa fac..simt ca nu mai vrea sa fim impreuna, simt ca are pe altcineva.bine poate asta e doar in imaginatia mea. ma puteti ajuta va rog cu un sfat ceva?

1 răspuns:
| IonelaS12 a răspuns:

Stii cum se zice. daca nu va certati. nu va iubiti... dar daca va certati chiar din nimicuri puneti-va fata in fata si nu plecati nici unul pana nu spuneti tot ce aveti pe suflet. tragel de limba pe toate partile pana spune ceea ce te intereseaza