| haisanu a întrebat:

Heii:* La aceasta intrebare vreau sa raspunda mai mult baietiihee hee Un baiat este mai atras de o fata mai timida, rusinoasa, desteapta dar si frumoasa sau de o fata intrazneata, mai prostuta la scoala, frumusica cat de cat si care i se arunca in brate imediat?sad
E foarte important; dau fundita la cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

Prima, daca o cuceresti greu inseamna ca pleaca greu si cu putin efort poti sa o faci sa nu plece happy

7 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Depinde de persoana. Unii baieti sunt atrasi de fetele timide, sau nu. Cu fetele timide au mai mult de "tras", deoarece ele nu se lasa asa de usor, ori le este prea rusine ca sa incerce ceva, si din cauza asta unele pierd ocazia. Iar despre al doilea tip de fete, nu stiu ce sa iti prea zic. Nu multi baieti se dau in vant dupa tipele prostute.

| LonelyLoner92 a răspuns:

De fata mai timida, rusinoasa, desteapta dar si frumoasa, deoarece o fata trebuie sa stea doar cu un baiat nu sa umble cu mai multi.

| haisanu explică (pentru LonelyLoner92):

Va multumesc la toti pentru ajutor!

| mat31new a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Foarte corect, dar si baiatul sa fie serios.

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru mat31new):

Asa e, dar din pacate, in general barbatii inseala...

| Wh0Me a răspuns:

Depinde de baiat, nu toti avem aceleasi gusturiwinking.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde si de personalitatea baiatului. Daca este un om serios si doreste ceva serios de la o fata se va simti atras de o personalitate linistita si cu cap.

Daca vrea doar sex bineinteles ca se va uita doar dupa cele care se lasa usor.