| CrazyEasy2004 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Ieri m-am dat la o fata in gen ca eram la o petrecere si ei ii era frig si am luat-o in brate. Nu ne cunosteam noi foarte bine, eram doar colegi de scoala. Ea era o fata mai timida, nu prea era genul care sa se dea la baieti, era mai mult genu tocilara dar este foarte frumoasa. Ea atunci cand am luat-o in brate am inceput sa vorbesc cu ea gen vreo 30 de secunde apoi am stat si ne-am uitat la ceilalti cum dansau... Cam in 10 secunde, cat ne-am uitat ea a plecat brusc si nu a spus nimic. In acea zi a stat cu o prietena de-a ei intr-un colt si discutau. A mai facut contact vizual cu mine de cateva ori si cand observa ca ma uit si eu la ea se prefacea ca vorbeste cu prietena ei si se uita in alta parte. Mentionez ca eu si fata avem 15 ani. Vreau un raspuns de la o fata sau un baiat cu experienta. Intrebarea mea este daca merita sa mai insist putin cu ea, adica sa ii mai dau un mesaj pe Facebook sa intreb de ce a plecat.

Răspuns Câştigător
| nicoletii67 a răspuns:

Nu înțeleg de ce băieții dacă le-a sărit o fată în ochi pur și simplu stai. Dacă îți place câtuși de puțin, du-te și dă-i un mesaj, sun-o, vorbeștei nu fi tormoz, mă scuzi de expresie, scrie-i. Nu aștepta ea, plus că e timidă, vei avea o relație superbă.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

În niciun caz nu întrebi aia, e dubios, dar poți să te mai duci la ea când o vezi și s-o întrebi ce face și să inițiezi o discuție

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu întrebi asta, dar să te ocupi cu ea în continuare.

| Andreeush a răspuns:

Probabil era timidă, dacă ție îți place de ea încearcă să vorbești cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca ar fi ok, primul semn ca nu te place era sa nu te lase să o ții în brate, ceea ce nu a făcut, dacă te-a lăsat atunci ai șanse.