| AneCriss a întrebat:

Heiibatting eyelashes! Stiu ca e putin stupit, dar ce sa fac:-s.o sa va intreb. Cum fac un fost iubit sa ma placa din nou ...eu am mai vorbit cu el, dar eu atunci nu prea vroiam deaorece el mai avuse o iubita si toti imi ziceau ca inca mai tine la ea si bla blachatterbox..Acum chiar as vrea sa vorbesc cu el din nou ..chiar daca acum pare tipul ala "smecher si rau" care vorbeste cu fetele doar o saptamana. Cu mine nu e asa,n`a fost asa si nici nu o sa fie (cred). A, eu asa mai vorbesc cu el pe mess..ne mai salutam ..nu ne certam sau chestii de genu! Multumesc! :*:*

1 răspuns:
| あなたの上司 a răspuns:

Fi sexy, gaseste subiecte comune. La mine daca o fata arata bine si avem activitati comune, totul decurge de la sine. Daca este genul smecher, nu are rost sa te agiti prea mult...(cine este prea smecher este si nesimtit tongue, BAFTA!