| Tofix a întrebat:

Heii happy Tata lucreaza la sri si mama intr-un timp imi spunea ca tata ne asculta telefoanele.Nu stiu ce sa cred pentru ca ma gandesc ca ar zice asta doar sa ma sperie. Dar treaba nasoala e ca am vorbit unele chesti care nu vreau sa le afle ai mei happy mi se poate asculta telefonul? si daca da cum?

Răspuns Câştigător
| lovefan a răspuns:

Sall. Pai, se poate acest lucru. Nu stiu cum se poate, dar stiu ca merge. Acum nu prea cred ca tatal tau ti-ar asculta telefonul, doar daca ii trezesti suspiciuni in legatura cu ceea ce faci. Asa, ca sa se convinga, poate sa te controileze o data. Deci ceea ce ti-a spus mama ta e posibil. Un sfat: ai grija ce vorbesti la telefon. Nu vorbi toate lucrurile personale, cel mai bine e face to face. Si nu iti face griji, daca tatal tau te asculta si observa ceva ce nu i-ar fi convenit, ar fi discutat cu tine. happy Deocamdata, cred ca totul e ok, insa ai grija ce faci pe viitor. Bafta! kiss

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mi se pare o mare prostie. Dacă vrei să vorbeşti ceva anume, poţi vorbi şi faţă în faţă. Sunt sigură că şi ai tăi ştiu lucrul ăsta, şi iţi zic asta doar ca să te sperie.

pa, pa.

| anaid a răspuns:

Cred totusi ca tatal tau are chestii mai bune de facut decat sa va asculte voua telefoanele mi se pare o prostie si daca e asa. aveti si voi intimitatea voastra.Incearca sa vorbesti cu el si daca e asa ii pui frumos telefonul in mana si ii spui ca tu nu ai nevoie de el daca vrea sa stie ce faci si unde esti sa puna un detectiv sa te urmareasca mi se pare laughingrolling on the floor cum frate sa iti asculte convorbirile?rolling on the floor

| Emma a răspuns:

Eu stiam ca toate convorbirile sunt ascultate, dar nu stiu cat de adevarat e!

| zambetultau a răspuns:

Da...nu prea stiu dar sunt sigura ca poate sa iti asculte telefoanele

| thereforyou a răspuns:

Daca e asa cum zici tu, cu tatal tau, e posibil. Toate convorbirile sunt inregistrate.

| Catuuu17 a răspuns:

Da iti poate asculta telefonul. Dar cred ca mama ta ti-a zis asta doar ca sa te sperie.