| LoveeMakeup9 a întrebat:

Heii TPU! Acum vreo 5-6 luni am cunoscut un baiat..am tot iesit impreuna (nu doar noi doi ci si cu ceilalti prieteni).Cu timpul m-am apropiat foarte mult de el si am inceput sa il plac..nu stiam cum sa ii spun acest lucru si imi era intr-un fel rusine sa ii zic.O data am iesit cu mai multi prieteni, iar el s-a oferit sa ma conduca acasa.Cand am ajuns in fata casei a inceput sa imi spuna ca vrea sa faca ceva, insa nu stiu cum voi reactiona eu, iar apoi m-a sarutat

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Iar tu ai reactionat in mod pozitiv. Nu ai continuat sa povestesti placuta experienta.Lipseste finalul.De asemenea si intrebarea. Placerea sa fi fost atat de mare incat te-a marcat mult prea profund si ai ramas in extazul care continua si acum?

| neutrino a răspuns:

Frumos din partea lui.

| SkyPilot a răspuns:

Foarte bine, a facut el ce trebuia. Sper ca i-ai intors sarutul happy