| Lovedreamsnopeoeple a întrebat:

Heii TPU. Am o intrebare... Dupa prima dragoste adevarata mai poti iubii? La fel de mult?

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Esti tu sigura ca aia a fost iubire adevarata, ca nu se poate mai mult?
Cel mai bine e sa nu-ti faci griji din astea absurde, sa lasi timpul sa treaca si vei vedea tu singura, daca urmatoarea dragoste va fi la fel, mai intensa sau mai putin reala. Nu te grabi!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, unii iubesc chiar mai mult!

| OldSoul a răspuns:

Da, de ce nu?

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru OldSoul):

Pai daca ai iubit un om mult timp. nu stiu daca o sa mai intalnesti pe cineva care sa iubesti la fel.

| OldSoul a răspuns (pentru Lovedreamsnopeoeple):

Asa e, dar daca nu mai iubesti si pe altcineva, de unde stii ca aceea a fost iubirea ta adevarata?

| SkyPilot a răspuns:

Totul depinde numai de tine. Lasa trecutul in urma ta si traieste-ti viata.

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Normal tongue

| chivu90 a răspuns:

Mm,depinde de persoana!