| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU >: Dati-mi si mie exemple de titluri de povesti cu vampiri, varcolari, adolescenti. Exemple din fiecare. Dau fundita la cele mai bune happy

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

Umbra neagra, Urletul Padurii, Coltii din vis, Ploaie vesnica, Misterul Lunii, Medalionul Selenar, Raul Dracului, Chemarea umbrelor, Plansul cerului, Ultima noapte, Cristalul Eternitatii, Tipatul Sufletului si celmai important Gaina Vampir ( nu m-am putut abtine). laughing) Keep Safe.

| anonim_4396 explică (pentru MisFit20):

Faine rau ideilewinking O ador pe ultima laughing Multumesc!

8 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Transformarea, Cu gândul la sânge, Ultimul răsărit, Pe lună plină, Zvârcolirea

| PiinkSmiile a răspuns:

Hei.

Vampiri:The Last Bit,The Bloody Night,My Lovely Vampire,Colti Intunericului

Varcolaci: The Dark Moon,The last howl, Inima unui varcolac, The eyes of a Werewolf, The last Chance

Adolescenti: The Accidents in High School, Viata nu-i prea roz, Maya Ross, Mommy to 16 years.

| anonim_4396 explică (pentru PiinkSmiile):

Heii! Mi-ai dat nişte idei grozave! Thankswinking :*

| PiinkSmiile a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere!

| FaithGaga a răspuns:

Eu nu am inteles intrebarea:
1. vrei titluri de povesti/carti deja existente pe aceasta tema sau sa inventam noi niste titluri frumoase?
2. poate vrei sa spui titluri de carti, nu de povesti, pentru ca povesti despre astea nu prea exista happy

| anonim_4396 explică (pentru FaithGaga):

Titluri de carti pe care sa le inventati voi happy Niste idei.

| Apdosok a răspuns:

Pai, daca nu vrei unul horror eu iti racomand twilight. Mai este Urletul padurii, Coltii din vis, Ploaie vesnica.....etc