| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. Mi-a iesit un cos inte ochi fix azilaughing)), mi s-a umflat destul de mult si nu stiu ce sa ii mai fac, luand in vedere ca ma vad cu iubitul si vreau sa scap repede macar putin din umflatura. Am pus gheata nu ma prea ajuta, mi-am deschis porii si am pus o masca antiacneica de la roche posay, nu s-a desumflat cam deloc. Aveti voi ceva leacuri rapide? Astept raspunsuri.❤

1 răspuns:
| Harlow a răspuns:

Incalzeste niste apa si fa-ti un compres si tine-l cateva minute, mai inmoaie-l sa se incalzeasca iar si ziua urmatoare nu il mai ai, sau cu apa calda de la robinet, cat de calda poti tu, nu fierbinte. happy