| YourDwarf a întrebat:

Heii TPU,stii cum pot razbuna pe o prietena de-a mea,pentru ca s-a bagat in relatia mea si mi-a furat prietenul.sad Ce sa fac, cum sa ma razbun?

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Ooooo.Are iubit? Pai o data poti sa o faci in toate felurile, sau sa o ameninti sau ma simplu sa te bati cu ea. Insa arata-i ca esti desteapta si nu te cobori la nivelul ei. Daca ea e o... nu trebuie sa fi rea si sa te razbuni. Arata-i ca nu iti pasa. Cand ei ii va place de un baiat du-te frumos la el si spune-i cum este ea. Cand va auzi ca e. nu va fi cu ea. Succes.

| YourDwarf explică (pentru Ruxandra15):

Multumesc.

| Ruxandra15 a răspuns (pentru YourDwarf):

Daca mai vrei vreun sfat lasa-mi id-ul tau.

| YourDwarf explică (pentru Ruxandra15):

Delia_steluta

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Nu te razbuna pe ea! O sa primeasca si ea ceea ce merita candva, mai devreme, sau mai tarziu si tu la fel, stai linistita.Succes! happy

| Sofia08 a răspuns:

Ce-i al tau de la tine nu pleaca!

| neutrino a răspuns:

Las-o pe ea sa vada in final ce proasta alegere a facut si multumeste-i pentru ajutorul pe care ti l-a dat.

| Beccaaa a răspuns:

Fura-i si tu baiatul de care o sa ii placawinking
Stiu ca majoritatea zic ca nu e bie sa te razbuni, dar adevarul e ca ai o senzatie foarte placuta cand o faci laughing)
Succes!

| Beccaaa a răspuns:

Fura-i si tu baiatul de care o sa ii placawinking
Stiu ca majoritatea zic ca nu e bine sa te razbuni, dar adevarul e ca ai o senzatie foarte placuta cand o faci happy
Succes!

| Anaais a răspuns:

Razbunarea e arma prostului.De un lucru fii sigura, daca te iubea intr-adevar, nu te lasa cu ochii-n soare.