| Sw3eTy3 a întrebat:

HeiiihappyAm un proiect pentru scoala sa fac o revista.Bininteles revista dintr-un dosar dar eu vreau sa o fac mai frumoasahappyDeci cum pot face foi mai subtiri si lucioase ca cele ale revistelor? Sau de unde le pot compara? dar sa pot face coperta deci sa pot desene.Proiectul nu-l fac singura dar vreau sa stiu"de unde pot lua foi (daca se gasesc) si ce titlu am putea sa ii dam revistei.O VOM FACE DESPRE MODA... Funda:*

2 răspunsuri:
| IoanaIoa88 a răspuns:

Pai foi de care zici tu am vazut la o librarie. thinking si le poti capsa si mno.
Si legat de titlu`, nu stiu... depinde de ce scrii.
Eu am pus titlu`: "Tendintele modei 2013"

Bafta! kiss.

| MolnarStefania a răspuns:

**?