| Tsiitsix3 a întrebat:

Heiiss.` Va roog ajutor. Vreau sa imi dau gaura in ureche acasa.Cu un cercel( mentionez cercelul nu e aur) va rog ceva sfaturi dau fundhhaa.
Dar chiar vreauu ` sa imi dauu o gaura si am auzit pe multi ca nu i-a durut ma putetii ajutaa? e un cercell obisnuit cu acul destul de mare.
Fundha:*...pff va roog`puppy dog eyes. vreau sa va spun` ca am incercat si imi simt urechea foarte calldda. dccc.

3 răspunsuri:
| CrazzyXgirL a răspuns:

Nu doare, o prietena de'a mea si-a facut cu cercel de tinichea si a facut o bubita timp de vreo 5 zile, cu aur nu risti sa faci buba, dar inainte sa'tifaci gaura da cu niste spirt la urechewinking
Succes! happy

| ߪÐÐKÿÐ a răspuns:

Hey:* Eu am o prietena care si-a facut in baie la scoala cu un cercel normal. a doua zi a ajuns la spital. i s-a infectat, sa inrosit urechea si mi-a spus ca o arde. daca vrei sa-ti mai faci iti recomand cercel medicinal :*. sper ca te-am ajutat>:d

| Upss a răspuns:

Cercelul sa fie macar de argint ca altfel risti sa se infecteza, si da nu doarewinking