| PikaRawrr a întrebat:

Hello!
Eu sunt mai fricoasa de fel si vroiam sa va intreb daca credeti in paranormal [ extraterestrii, strigoi, fantome]
eu cred dar nu egal in toate [ ca sa zic asa]
Voi?
PS: in legatura cu funda nu vreau sa cersiti pentru ca voi da la un raspuns inteligentwinking
PS(2): scuze pentru categorie. n-am stiut unde era potrivita

Răspuns Câştigător
| frumusik96 a răspuns:

Eu cred cu toate ca nu am trait o asemenea experienta niciodata. Cred in paranormal dar nu cred in extraterestri. Mi-e frica de fantome si strigoi si visez din astea. Stai linistita ca si eu sunt la fel de fricoasa

2 răspunsuri:
| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Eu nu stiu ce sa cred, cred in Dumnezeu si cred ca exista viata dupa moarte. Nimeni nu stie cu adevarat daca exista fantome, strigoi, extraterestrii etc., pe scurt daca exista paranormal. Se poate ca unele spirite ale celor morti sa ramana blocate intre lumi, dar acesta este un lucru pe care numai Dumnezeu il stie. Acestea sunt "fantomele". Cat despre emisiunile asa-zise "documentare" care se dau pe la talevizor eu cred ca sunt doar trucaje facute sa ne capteze atentia. Aceasta este parerea mea despre paranormal.
P.S. Categoria la care as fi pus eu intrebarea este "Conversatii", dar este bine si aici.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

| VBC7 a răspuns:

Ca sa știți Extratereștrii nu fac parte din paranormal sunt doar niște ființe create de Dumnezeu ca si noi incuiatilor.