| MissxD a întrebat:

Hello! Fara glume de prost gust, va rog. Se apropie ziua mea (fac 17 ani) si nu stiu ce sa fac. Adica imi voi petrece ziua cu prietenul meu si as vrea sa fie o zi speciala... niste idei?

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Daca ar fi ziua prietenei mele i-as face un cadou care sa nu-l uite prea curand.
Adica, eu zic ca el iti va face un cadou, e normal sa iti ofere ceva frumos, doar e iubitul tau.
Mergeti la un restaurant sau intr-un loc mai romantic.
Nu e neaparat sa propuna el, ii poti zice tu.
Eu ma refeream la faptul ca eu i-as fi propus iubitei sa ies cu ea de ziua ei undeva daca nu ar fi spus nimic.

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Presimt ca se lasa cu sexlaughing

| MissxD explică (pentru Liviu):

Eu nu prea as zice asta happy

| AikkoxD a răspuns:

Tu eşti pe 6, eu pe 8.
Dacă ţi-o petreci cu prietenul tău la tine, clar nu trebuie să ai părinţii acasă. Doar nu vrei să te deranjeze din 5 în 5 minute, nu?
Poţi să-ţi faci un cd cu melodiile voastre preferate, vă uitaţi la un film romantic. Sau mergeţi la un restaurant ceva, vă plimbaţi.

| MissxD explică (pentru AikkoxD):

Faza e ca mama e acasa mereu, iar tata vine la 4... oricum cand stau cu el nu prea ne deranjeaza. Multumesc pentru raspuns! happy Voi tine cont!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu tu ar trebui sa iti faci acea zi speciala, ci prietenul tau.
El ar trebui sa ia initiativa si sa propuna un loc unde sa mergeti si sa va petreceti timpul impreuna.
Si cred ca o zi petrecuta cu persoana iubita e deja o zi speciala, nu?winking
Succes!

| MissxD explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Chestia e ca in general cu prietenul meu ma simt cel mai bine happy el imi este atat iubit, cat si cel mai bun prieten. Imi place raspunsul tau, dar cum sa ia initiativa daca nici nu se gandeste la asta? Sa ii sugerez eu cumva? happy

| MissxD explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Multumesc! :*

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru MissxD):

Daca ar fi ziua prietenei mele i-as face un cadou care sa nu-l uite prea curand.
Adica, eu zic ca el iti va face un cadou, e normal sa iti ofere ceva frumos, doar e iubitul tau.
Mergeti la un restaurant sau intr-un loc mai romantic.
Nu e neaparat sa propuna el, ii poti zice tu.
Eu ma refeream la faptul ca eu i-as fi propus iubitei sa ies cu ea de ziua ei undeva daca nu ar fi spus nimic.