| Alex1234xdd a întrebat:

Hello guys, de cateva zile nu prea sunt in apele mele. A aparut o fata in viata mea pe care o plac atat de mult incat atunci cand o vad am fluturi in stomac, i-am spus tot ce simt despre ea, iar ea mi-a spus ca simte la fel. Faza e ca nu sunt pregatit pentru o relatie, chiar daca as vrea sa fiu impreuna cu ea, pentru ca stiu ca daca o sa o fac sa astepte isi va pierde interesul atat ea, cat si eu, nu e prima oara tho. Sunt momente in care nu mai vorbesc cu nimeni si nu dorm nopti, pentru ca ma gandesc doar la ea..should i go for it? Dar simt ca nu sunt pregatit.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

și de ce n-ai fi pregătit? laughing

| darrio2007 a răspuns:

De ce nu te simți pregătit? Treci peste gândul ăsta, că se va nimeri altul pregătit de o relație și ți-o saltă. Atunci să vezi cat suferi.

| Alex1234xdd explică (pentru darrio2007):

Nu stiu, pur si simplu mi-e frica, am 16 ani si n-am avut o relatie pana acum, nici nu stiu cum sa vorbesc cu ea

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Alții se chinuie să facă o fată să accepte o relație, tu o ai deja pusă pe tavă și ii dai cu piciorul. Nu mai sta pe gânduri, bagă-te.

| Sofer a răspuns:

Ce vârstă ai man? Dacă stai cu frica asta "ca nu sunt pregătit de o relație" ai sa o pierzi. Vorbește cu ea sa va vedeți.

| UnDiavol a răspuns:

Dacă nu o iubești las-o sa fie fericita nu te juca cu setimentele ei dar dacă o iubești cu adevărată din tot sufletul tău și inima ta și amdoi va iubiți din sufletul vostru și inima Voastră loativa

| ion326 a răspuns:

Mai bine încerci o relație ca de nu ți-o ia altul mai curajos și crede-mă nu e plăcut sa vezi persoana iubita cu alta persoană