| puiutzzu a întrebat:

Hello sunt noua pe aici si am o problema! Ma numesc Ana-Maria, am 16 ani si sunt din Bucuresti! Deci zilele astea am fost la scoala ca sa arenjam clasa iar un baiat care imi este un prieten din gasca vrea sa stea cu mine anul asta dar eu nu cam vreau pentru ca vreau sa stau cu acel care am stat anul trecut, si nu stiu cum sa ii spun baiatului cela ca nu vreau cu el asa ca sa nu sa se supere! Ms anticipat si sper sa ma ajutatihappyhappy

1 răspuns:
| Youcandoit a răspuns:

Spune-i ca nu vrei sa stai cu el si sa ramane-ti prietenihappy