| AnaEvelynna97 a întrebat:

Hello TPU! Ajutati-ma va rog! Am facut in mai 17 ani, si problema mea este ca nu am sanii dezvoltati, adica pot spune cam de marimea unui mouse, ca exemplulaughing)). Sunt foarte complexata din aceasta cauza, foarte.Cand merg la strand si vad ca pana si fete mai mici ca mine, au sani mai mari.Din acest punct de vedere nu ma pot accepta cum sunt! Ceea ce am observat oarecum este ca eu ma dezvolt mai greu... Prietenul meu mi-a spus ca nu-l deranjeaza deloc, ca asta nu reprezinta o problema pentru el. Dar mi-e greu! Ce pot sa fac sa-mi creasca si mie sanii? Va rog, fara misto! Funda!

4 răspunsuri:
| MisterSprinkle a răspuns:

Bea ceai de marar!

| ElenaSA a răspuns:

Era mai rau si incomod daca erau excesiv de mari. Asa, pentru ca te dezvolti mai greu ai si speranta ca vor creste. Fiecare fata este altfel. Daca pe prietenul tau nu-l deranjeaza nu ai de ce sa-ti faci griji.

| Me01 a răspuns:

Buna
Daca pe prietenul tau nu i-l deranjează de ce ar fi o problema pentru tine, încerca sa ai mai multă încredere in tine.
Nu esti singura fata cu sanii mici, Dunt altele care la 17 ani nu au deloc.
Încerca sa ai încredere in tine si multumeste-te ca totuși ai si ca prietenului tau nu i-l deranjează.
Ce te făceai daca pe el i-l deranja?

| MEduard a răspuns:

Dacă pe prietenul tău nu îl deranjează, e mai okey. NU te grăbii cu chestia asta. O să iți crească, toate la timpul lor. Sânii cresc după ce pierzi virginitatea.