| danyalexa a întrebat:

Hello TPU! Imi puteti zice si mie cum sa imi aflu o parola de la un id de yahoo... Dar daca ii dau la Forgot your Password nu imi mai amintesc ce am scris la cod postal si chestii.Altfel daca puteti sa ma ajutati sau cu vreun program de spart parolo ca imi trebuie.
Plz ajutati-ma.Sau daca stiti altfel cum o pot afla...Pt ca odata mi-am schimbat parola si numai o stiam a doua ziistraight face

Va rog eu ajutati-ma.Va multumesc anticipat:*

1 răspuns:
| AdriannaAdry a răspuns:

Nu exista program de spart parole. I-ati adio de la cont. Am patit si eu asa si mi-am facut alt id, cu toate ca as vrea sa aflu parola de la acel cont. Mie id-ul ala mi-l facuse un prieten si nu stiu ce a scris acolo, cu siguranta daca il intrebam nu-si mai amintea. SPer ca te-am ajutat