| vikirikimiki08 a întrebat:

Hello TPU! vreau sa incep cu...desi m-am despartit de prietenul meu noi inca tinem legatura si am ramas amici cu toate ca el acum are prietena... vreau sa zic ca cu toatea astea noi inca ne am vazut si in cele din urma am ajuns sa facem s** iar in perioada când am stat cu el nu o facusem. un sfat ceva, va rog! multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sfat ca sa ce? Fa-i ce vrei si ce simti dar nu uita ca roata se intoarce si cum tu ai fost al 3-lea `factor`in relatia lor, asa poate sa fie si alta, sau chiar tipa de acum, intr-o relatie viitoare.
Parerea mea e sa te detasezi de el, sau macar sa nu mai ajungeti la nivelul ala. Gaseste-ti si tu pe altcineva si gata,

| vikirikimiki08 explică (pentru Adry05):

Multumesc pentru raspuns. ideea e ca si eu sunt cu cineva acum

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Un sfat bun era sa nu faci sex cu el mai ales ca el este cu altcineva. Trebuia sa faci cand erai cu el si sansele erau mult mai mari sa nu va despartiti. Ar trebui sa gasesti pe altcineva sau sa-l intrebi daca vrea sa o paraseasca sa fiti iar impreuna. Succes

| GreenVoid a răspuns:

Nu mai fa sex cu el.Are cu cine sa faca.