| anonim_4396 a întrebat:

Helloo))))))))
A sa incep cu problema...))eu am 15 si simpatizez pe un baiat de 18 de la mine din scoala,ne schimbam numai cu privirile, mai mult niciodata nu am mai vb) as vrea sa-i zimbesc, dar problema e ca o sa ma creada nebuna big grinbig grin.nustiu cum sa-l fac sa se apropie de mine( desi nu stiu ce crede despre mine. FUCK ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| SecretLady91523 a răspuns:

Paiiii. In primul rand nu o sa te creada nebuna pentru ca i-ai zambit, chestia asta e doar in capul tau.big grin Apoi, daca poti sa fi sincera, spune-i direct ca il placi...o sa fie ok.:* Daca nu poti...incearca sa te bagi "din intamplare" in seama cu el. Sau ai putea sa te bagi "din greseala" in el pe hol si sa pretinzi ca ti-ai lovit la capthinking (nu da gres)laughing Bafta&take care:*

3 răspunsuri:
| Nicole_8267 a răspuns:

big grin e bunnn)) dar de ce sa nu ma creada? poate sa inteleaga ca il plac.))) Dar eu niciodata nu am sa spun direct acest lucru

| SecretLady91523 a răspuns (pentru Nicole_8267):

Ce te face sa spui ca o sa te creada nebuna? Pt ca il placi?straight face Chiar nu inteleg.laughing

| Nicole_8267 a răspuns (pentru SecretLady91523):

happy nu vreau sa-i spun.) planuiesc sa intru cumva in vorba cu el)))