| anonim_4396 a întrebat:

Helloo))))))))

A sa incep cu problema...))eu am 15 si simpatizez pe un baiat de 18 de la mine din scoala, ne schimbam numai cu privirile, mai mult niciodata nu am mai vb) as vrea sa-i zimbesc, dar problema e ca o sa ma creada nebuna.nu stiu cum sa-l fac sa se apropie de mine( desi nu stiu ce crede despre mine. FUCK ajutati-ma!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ii zambesti nu te va crede nebuna dar va sti ca il placi si poti inta in vorba cu el daca esti curajoasa

| Nicole_8267 a răspuns:

Nopeeeee))))) el e a 12-a) eu nu prea prietenesc cu ei)

| Nicole_8267 a răspuns:

happy de zimbit poate, eu mai degraba o sa-i fac aluzie, dar niciodata nu o sa-i spun ca-l plachappy

| MioaraParalescu a răspuns:

Da-i cu o tigaie in cap sa ii atragi atentia.

| Neo12 a răspuns:

Daca aveti prieteni comuni pune pe unul dintre acestia sa va faca cunostiinta.

| Smillee a răspuns:

Buna iti faci prea multe probleme nu fii asa de pesimista indrazneste sa ii zimbesti dar apoi ai curaj si intreaba-l ce simte el pentru tine daca nu poti asa liber ai putea da diferite jocuri pe site unde ai odnoklassniki sau facebook nu stiu ce ai dar trimite-i acolo cu intrebari o sa fie mai simplu asta si el o sa-ti raspunda nu stiu cum te cheama dat fiii curoajoasa skumpaa Bafta...