| AliceIDK a întrebat:

Hellooo TPU! Azi la scoala, in pauza de masa ( 09:50 - 10:00 ), un baiat imi da cu o guma in cap. Credeam ca e bucata de sandwish. Cand sunt lovita fac "ahhhu" ala din televizor. Ma intorc iar in spate statea Maria, Iulia si Diana si George si Cel care mi-a dat cu bucata de guma in cap. Dupa, Maria spune "uite s-a inrosit! ". Vorba de mine. Colega mea de banca, Ilinca a spus ca baiatu' ( nu dau nume ) a spus ca mi-a dat in cap. Bun. Nu a spus ce fata a facut, eu am intrebat-o. Oare ce este? Acel baiat din clasa a fost cu aproape toate fetele, in afara de mine, ca nu injur si ca imi petrec timpul numai cu o BFF a mea, Ilinca! E de bine, sau de rau?

3 răspunsuri:
| Denisa_7218 a răspuns:

Uneori,baietii care se comporta ciudat cu tine plac persoana respectiva. Poate ca acel baiat te place din moment ce a vrut sa-ti atraga atentia intr-un mod neprevazut si poate chiar jenant, macar a facut-o. Poate ca vr sa fie cu tine...cine stiewinking

| AliceIDK explică (pentru Denisa_7218):

Fii serioasa, pls! Pe mine, cine sa ma placa? O fata incuiata care nu poate injura cat de mult ar vrea!

| Denisa_7218 a răspuns (pentru AliceIDK):

Asta nu am de unde sa stiu, pentru ca nu te cunosc si nu stiu in primul rand ce varsta ai.Eu am scris ceea ce cred.Nu toti baietii au aceeasi preferinte.Cine stie