| Lovelyix a întrebat:

Help! Am cont pe youtube (sunt incepatoare) si am facut de curand un filmulet cu webul direct (stiti si voi, scrie ceva cu webul ) happy. Am facut, dar nu se aude! Adica mi-am pus si microfonul cu castile ( e doar unul singur adica microf. si casti intr-un "aparat" tongue )in unitate si nu se auzea vocea mea. Apoi am scos castile si am lasat microfonul si tot nu se auzea ce vorbeam. Zici ca era pe mute. Nu pricep de ce. Va rog ajutor! Dau vot si funda si orice numai ajutorsad

Răspuns Câştigător
| Inkutsa a răspuns:

Sfatul meu:
Du-te la cineva din cunoscutii tai si incearca sa faci acolo "operatiunea" aia.Vezi daca acolo se primeste si daca nu se primeste nici acolo, cere sfatul unuia care se pricepe in astea.Nu te lasa condusa de amatorii TPU. Pot sa te deruteze si sa faci mai rau decat era;* Bafta D