| Moonster a întrebat:

HELP : Am spalat ( manual ) doua tricouri unul negru si unul roz deschis . Dupa ce le-am spalat am vazut niste dungi negre pe tricoul roz . L-am spalat din noul , dar nu se duc dungile . Cu ce sa spal , ce sa fac ? Dau funda

2 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Incearca cu vanish pentru haine colorate. poate asa merge. daca nu merge nici cu ala, roag-o pe mama ta sa te ajute. ea sigur va sti ce sa faca

| BiscuiteCuCrema a răspuns:

Perwoll Pink Magic. Gluma. laughing
Incearca cu Vanish Oxi Action, functioneaza. Am avut si eu o problema asemanatoare.
Daca nu si nu, se poarta dungile sezonul acesta.
Mult succes! :*