| betyy11111 a întrebat:

HELP... din greseala l-am lovit pe un baiat cu penarul in ochi. a facut si circ ca nu l-am lovit chiar in ochi si mi-e frica sa nu-mi scada nota la purtare, nu ma crede nimeni, si am mai avut incidente cu el. si mi-e frica de diriga dati-mi exemple de ceva ca sa-i zic dirigintei

Răspuns Câştigător
| MariaMariaAndreea a răspuns:

Buna! Eu sunt de parere ca nu ai motive sa-ti faci griji, mai ales ca nu l-ai lovit cu intentie. In cazul in care diriginta iti va cere explicatii ii vei spune ca iti pare rau si ca nu ai vrut, eventual ii ceri scuze baiatului si te asigur ca problema va fi rezolvata! happy

1 răspuns:
| betyy11111 explică:

Era sa uit dau funda