| mileyloveyou a întrebat:

Help me! Vreau doar sa slabesc burta si picioarele. Cum e posibil? Acum stau zile intregi, beau doar ceai si maninc uneori fructe si niste bomboane. Haha. Am probleme u paritnii pe tema asta, isi fac griji pentru mine ca nu ma alimentez normal si am 14 ani. Cum pot sa slabesc intr-o luna cum eu imi doresc? Va rog foarte mult sama ajutati cit mai rapid posibil. Multumesc. :*

Răspuns Câştigător
| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Re nunta la bomboanewinking. fa si sport tongue [in special abdomene, daca nu vrei sa ramana burta laughing ]

5 răspunsuri:
| FinettiMlk a răspuns:

Pai, du-te la sala :*. acolo poti sa iti lucrezi picioarele si burta.S-au cheamati o prietena si mergeti la alergat.[seara] Bafta si. funda?; o3

| Joe_9187 a răspuns:

Cea mai buna metoda pentru a rezolva aceasta problema este alergatul, sau chiar si aerobicul. Efortul fizic arde grasimea foarte repede, iar impruna cu un regim adecvat, este si mai eficient.

| Solovey a răspuns:

As

| VeveL05 a răspuns:

Da cate kile ai ma?

| mileyloveyou explică:

Am 14 ani, undeva 160cm si undeva 49-50kg. Slabesc sau nu? CE fac?