| rrwwt112 a întrebat:

Help! Vreau sa imi conving prietenul sa mergem la sala dar el nu vrea pentru ca ii e rusine si pentru ca zice ca se poate descurca si singur acasa.Noi vrem sa slabim pana la vara.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Nu stie ce rateaza.Eu la sala ma simt super,merg din vara iar muschii sau pus deja pe mine, e prea jmecher la sala, spune-i ca o sa se invete si o sa ai placa pentru ca va fi fun, momeste-l cu diferite motive(adevarate) cum ar fi muzica de pe kiss tv care o auzi in timp ce tragi de fiare sau fetele frumoase care vin la fitness, eu am la mine la sala o gramada de bunaciuni care imi fac cu ochiul, sper sa il convingi ca sala e bestiala si sper ca nu uiti sa-mi dai fundahappy P.S. sper sa nu fii fata iar el sa nu fie iubitul tauhappy

1 răspuns:
| Andrushka6896 a răspuns:

Spune-i ca figura e rea si singur nu se va putea discurca. funda.