| usaghuoahsuihif a întrebat:

Heu TPU. Imi place foarte tare de un baiat si de multe ori cand il vad online pe facebook as vrea sa-i scriu, dar mi-e oarecum teama sa nu-l deranjez...
Il iubesc mult de tot, si mi.as dori ca si el sa o faca, cum l-as putea atrage intr-un mod anume?

Răspuns Câştigător
| baddgirl a răspuns:

Hey
De ce sa-ti fie teama sa-l bagi in seama? Nu ai nimic de pierdut daca ii zici un buna pe facebook... Dupa ce iti raspunde il intrebi:deranjez? Asta ca sa te calmezi tu ca nu deranjezi, daca zice da, iti ceri scuze pentru deranj si gata. Daca nu il dernajezi il intrebi si ce faci, cum te simti...Important e sa spargi gheata. Dupa cateva conversatii repetate ii poti propune o plimbare.happy

| usaghuoahsuihif explică (pentru baddgirl):

Iti multumesc din tot sufletul :*

4 răspunsuri:
| StefanMV a răspuns:

Nu stiu ce fel de baiat e, dar in caz ca e unul cat de cat cuminte ( adica care nu bea, nu fura, nu se ia la bataie cu toata lumea...) ti-as putea recomanda sa il bagi in seama si sa vorbesti cu el doar ca prieteni timp de vreo saptamana. Incearca sa il faci sa te placa. Un lucru important e sa nu pari disperata. Adica sa ii dai de inteles ca il placi dar foarte discret. Daca va vedea ca esti o "prada usoara" va fi cu tine dar se va uita dupa altele mai greu de cucerit. Unui baiat ii place cand o fata il refuza atata timp cat ii da o sansa. Vorbeste cu el si apropie-te putin cate putin. Pana la urma daca ii dai de inteles ca il placi si daca te place si el, cu siguranta va face primul pas.

| usaghuoahsuihif explică (pentru StefanMV):

Suntem in aceeasi clasa, e tot timpul langa mine, ma imbratiseaza in continu...E atat de dulce! Dar, are un MARE defect, prietenii lui ii spun ca-s c***a pentru ca sunt romanca. (EU STAU IN ITALIA) pe el nu-l intereseaza asta, dar totusi tine la prietenii lui si cred eu, de asta nu vrea sa stea cu mine...

| StefanMV a răspuns (pentru usaghuoahsuihif):

Aha. Pai daca intr-adevar ti la el, fi puternica si arata-i si lui si prietenilor lui ca nu au dreptate. Nu te lasa descurajata.