| LoveForYou000 a întrebat:

Hey! Am 13 ani si as vrea sa incep un canal pe YT cam ca si cel al lui MacBarbie sau StilaBabe etc. dar fara makeup deoarece nu ma machiez.
Singura problema este ca parintii nu ma lasa...ce sa fac?
Mi-e frica ca poate navigand pe YT vor vedea videoclipurile...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| FaraSareDoi a răspuns:

Mai bine i-ai asculta!
Youtube e... mare. Tu ai doar 13 ani. Nu ştiu cât de pregătită poţi fi să faci aşa ceva. Când te apuci de videoblog(sau ce vrei tu să faci) trebuie să fii pregătită din toate punctele de vedere: să ai destule idei, să ai o cameră bună( cu telefonul nu iese mai nimic bun...), să fii ptegătită de critici. Eu te sfătuiesc să mai aştepţi. Pe net, îţi poate verea oricine postările, inclusiv părinţii. Peste câţiva ani vei avea mai multă experienţă şi poate că te vor lăsa şi ai tăi să faci asta.

1 răspuns:
| byanka1234 a răspuns:

Si eu voiam sa ma apuc de YT. Nici pe mine nu ma lasa. Asa ca am renuntat la ideea asta.
Poate te rogi de ei, si. daca sunt intelegatori te vor lasa. Daca nu Bafta :*