| D0zzz a întrebat:

Hey! Am nevoie de un sfat. Deci, saptamana trecuta trebuia sa-mi vina menstruatia, dar nu mi-a venit si nu prea am semne cum ca mi-ar veni. As putea sa-mi iau maine la scoala pantaloni deschisi la culoare, avand in vedere ca trebuie sa imi vina? Cum ar trebui sa procedez?

4 răspunsuri:
| Sw33tG1rl4ever a răspuns:

Pai nu ai de unde sa stii cand iti vine, pentru orice eventualitate ia o pereche de pantaloni inchisi. Nu cred ca vrei sa te patezi si sa rada toata lumea. P.S. : Si eu am probleme cu menstruatia, nu mi-a mai venit din septembrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca poti lua pantaloni deschisi la culoare! nu uita sa iei si o coala alba mare de hartie si sa scrii pe ea : atentie, a nu se speria nimeni, trebuie sa'mi vina mentruatia si nu stiu cand!" si ai rezolvat problema!

| D0zzz explică (pentru anonim_4396):

Daca nu sti sa raspunzi, mai bine taci. Mai sunt si oameni cu intrebari mai serioase, nu numai glume. Ai chef de glume, du-te la trivia/amuzante. La revedere!

| KarlaMe a răspuns:

Pentru siguranta ta mai bine ia-ti pantaloni inchisi