| Rucky_Ruckssy_1992 a întrebat:

Hey, am o intrebare:
Cand merg afara chem o fata, stam o ora- doua pana cand vine o alta fata sau mai multe care pe mine ma insulta si tot spun sa imi dau un lant jos de la gat sau alte chesii care imi stau chiar bine.
Deja sunt prea ignorata si nu stiu ce sa fac ca sa nu ma mai insulte.
Ce pot face?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Srobert a răspuns:

Cel mai bine lucru este sa eviti astfel de persoane, daca te insulta eu zic ca nici nu ai ce cauta cu ele.Dar daca totusi vrei sa iesi cu ele, trebuie sa prinzi putin mai mult tupeu" Dar cine esti tu sa ma insulti SAU Ai vreo problema cu mine de ma insulti mereu zi acum sa vad sa o lamurim etc dar ti-am zis cum e mai bine

| Rucky_Ruckssy_1992 explică (pentru Srobert):

Nu am pe altcineva in cartier, oricum voi iesi mai rar afara desi mie imi place dar eu iti apreciez raspunsul.

4 răspunsuri:
| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Dai cu tupeu, nu-i mai permite sa te insulte

| Rucky_Ruckssy_1992 explică (pentru theStraightEdgeSavior):

Pai daca as face asta va trebui sa stau tot timpul in casa fiindca daca ar fi cum zici tu, toata lumea m-ar insulta pentru ca toata lume ma cam ignora...

| Rucky_Ruckssy_1992 explică (pentru Rucky_Ruckssy_1992):

Si fiindca fetele cu care stau e un grup care mai sta si cu cei mai barfitori...