| Zopsy a întrebat:

Heyhappy Am o problema...Am 13 ani jumate si mi.a venit menstruatia de aproape 2 ani.in luna aprilie nu mi.a venit, in luna mai mi.a venit, in iunie nu mi.a venit si acum nu stiu daca o sa-mi vina sau nu...relatii sexuale nu am intretinut, logic, ce sa fac?happy Help plzzz:*

Răspuns Câştigător
| XalexandraX a răspuns:

E normal poate sa nu-ti vina si mai mult dar daca trece de 6 luni ar trebui sa te duci la doctor o sati mai vina neregulat pana la vreo 15-16 ani nu trebuie sa te ingrijorezi

2 răspunsuri:
| Celese a răspuns:

Exista unele fete la care le-a venit menstruatia iar urmatorii 2 sau 3 ani le vine neregulat. Probabil e si cazul tau. E posibil ca anul acesta sa iti mai vina neregulat iar de la anul sa iti vina lunar big grin

| Zopsy explică (pentru Celese):

Mz pentru sfat:*