| Some0ne a întrebat:

Hey! am windows 7 dar nu ii origianal si imi tot apare faptul ca nu ii genuine si mi se face fundalul negru...nu stiti ce sa fac sa nu. mi mai apara asta? fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

La XP exista un fel de patch care ti-l repara dar la seven nu am auzit sa fi aparut. Chestia aia iti apare din cauza ca ai sau ai avut update-urile pornite. Daca nu gasesti un fel de patch nu scapi decat reinstaland windowsul si sa opresti automatic update imediat.
BAFTA!