| Nome145 a întrebat:

Hey,ar merge o relație fata 17 -18 ani iar băiatul 20 -21

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Merge. Daca va potriviti

| darrio2007 a răspuns:

Merge. Ca varsta. Restul conteaza de cum relationati intre voi.
De ce ti se pare anormal?

| Nome145 explică (pentru darrio2007):

Pentru că dau de permis mai am și bacul, și părinții spun să las băieții și că nu va merge

| darrio2007 a răspuns (pentru Nome145):

Aha. Au dreptate. Ia bacul, ia permisul si apoi baietii.

| Nome145 explică (pentru darrio2007):

La asta m-am gândit și eu, doar că nu vreau să îl las baltă.

| darrio2007 a răspuns (pentru Nome145):

Poti sta de vorba cu el si sa ii spui obiectivele tale prioritare. Daca tine la tine, te va intelege.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la sine, nu ar merge, indiferent de vârstă. Merge dacă ambii fac ceva pentru asta.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună,sigur că merge, tot nu prea contează varsta, sunt multe cazuri și de oameni cu o diferență de peste 10 ani între ei, importanta este înțelegerea și ca voi să vă iubiți și respectați.