| anonim_4396 a întrebat:

Hey baieti! Ce va atrage cel mai mult la o fata?
Buna fetele! Ce va atrage cel mai mult la un baiat?

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Mie imi place o fata ingrijita, vorbareata, sincera, cuminte si iubitoare.

23 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Buna scumpa, paai... cel putin pe mine ma atrage caracterul lui, si felul in care se poarta cu mine, adica sa ma trateze ca si cum pentru el as fi totul, si sa inteleaga ca ma port ca un copil mereu.Si bine inteles ca mai sunt lucruri care ma atrag, dar cred ca ce am zis eu conteaza mai mult, si celelalte lucruri sunt doar banalitati(ex:ochii, culoarea parului, stilul etc)...:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbind de fete.
Daca ar avea o privire din aia. ''care arunca cu sageti laughing", sa fie ingrijita [sa nu aibe mustata / barba (am vazut destule exemple) ], sa nu isi arunce pe fata 2 tone de machiaj. si sa fie cat de cat inalta laughing

| rousz a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floorrolling on the floor da sa stii ca sunt multe cu descrierile facute de tine( barba si mustata)
e bine ca sti ce vrei

| anonim_4396 explică (pentru rousz):

Serios laughing am si in clasa 2 exemplare. si cand transpira. bleah laughing Mi-am facut singur scarba si mancam pizza. :<
Aaa am uitat sa zic si de parul de pe picioare laughing))

| rousz a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floorrolling on the floor iaclaughing urat sa fii baiat si sa observi chestiile astea la fete! eh laughinglaughing dezgustator

| anonim_4396 explică (pentru rousz):

Crezi ca am vrut eu sa le observ?laughing) S-au pus langa geam unde batea soarele si ''mustatile lor se scaldau in caldura razelor, etalandu-si negrul scarbos'' laughing

| rousz a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floorrolling on the floor haidy mei rolling on the floor ma faci sa radlaughinglaughing

| Dan1989P a răspuns:

Hei si tie! Cel mai mult ma atrage la o fata, faptul ca este inteligenta si desteapta...

| Dan1989P a răspuns:

Ar mai fii ditamai lista laughing!

| rousz a răspuns (pentru Dan1989P):

Aha laughingwinking e bine inseamna ca nu ai cine stie ce pretentii laughing decat inteligenta si desteapta. bun asa kiss

| Dan1989P a răspuns (pentru rousz):

Pai da, deoarece nu vreau sa vad toate defectele s. a. Vreau sa vad esentialul acelei persoane...

| rousz a răspuns (pentru Dan1989P):

Aha bravo tie kiss

| Domiinic a răspuns:

Depinde ce imi doresc de la o fata.

| speeder a răspuns:

Pe mine ma atrag fetele frumoase si cu o personalitate integra.

| sweetheartlittlekid a răspuns:

Buna rousz, cel mai mult la un baiat ma atrage caracterul si inteligenta, imi plac foarte mult baietii sensibili, dar nu peste masura caci deja devin niste fetitebig grin (fara suparare). Aspectul fizic urmeaza mai apoi, avand si el importanta luiwinking

| cizin a răspuns:

Depinde ar fi destule lucruri, cel putin pe mine aspectu fizic prima oara, cred cai de intales nu? si in rest sa ma inteleg cu ea sa am ce vorbi.

| rousz a răspuns (pentru cizin):

Aha, am inteles! e bine si asawinkingnormal daca nu ai cu cine vorbi iti dai seama, ar deveni o relatie monotona nu?

| Alexutzu2013 a răspuns:

Hey! la o fata ma atrage cum se poarta daca e frumoasa, desteapta... depinde big grin si daca e BUNAAAA devil

| rousz a răspuns (pentru Alexutzu2013):

Sa fie buna raulaughinglaughinglaughing